×
News Szkolenia Galeria Referencje Kariera sportowa Współpraca

Iwona Guzowska

W każdej kobiecie
jest wojowniczka!

Czego może nauczyć Cię Wojowniczka?

Iwona Guzowska

mistrzyni świata
w kickboxingu i boksie.

Czego może nauczyć Cię Mistrz?

Iwona Guzowska

Budowanie pozytywnej
komunikacji!

Czego może nauczyć Cię szkolenie?

Iwona Guzowska

Zawalcz o siebie!
Każdy czas jest dobry.

Czego może nauczyć Cię Kobieta?

Kariera sportowa

sztuki walki / góry / rower

Najbliższe szkolenia

warsztaty / coaching / motywacja

Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

I Bieg Konstanciński imienia Piotra Nurowskiego

 

14 czerwca 2015 roku odbędzie się I Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego organizowany przez Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” oraz DEM’a Promotion Polska. Celem przewodnim akcji jest upamiętnienie wybitnego mieszkańca Konstancina, prezesa PKOl, dwukrotnego prezesa PZLA, który zginął w katastrofie w Smoleńsku, Piotra Nurowskiego. 

 

Bieg odbędzie się na dystansie 10 kilometrów ulicami malowniczego Konstancina. Przewidzianych jest sześć kategorii wiekowych oraz kategorie: open, open dla mieszkańców Konstancina i specjalna kategoria dla Olimpijczyków, którzy licznie potwierdzają swój udział w wydarzeniu. Na mecie na najlepszych biegaczy będą czekać puchary. Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie koszulkę termiczną oraz gadżety od sponsorów, a na mecie pamiątkowy medal. Po biegu zostaną rozlosowane nagrody dodatkowe spośród wszystkich, którzy ukończą bieg.

 

Na trasie ustawione będą punkty z wodą, którą zapewnią sponsorzy. Po biegu na uczestników będzie czekał także posiłek regeneracyjny. Organizatorzy zadbali również o profesjonalny pomiar czasu. Koszt pakietu to tylko 40 złotych.

 

Impreza odbędzie się w trakcie Dni Konstancina, więc atrakcji dla wszystkich uczestników biegu oraz ich rodzin będzie mnóstwo.

 

– Chcemy, by bieg na stałe wpisał się w harmonogram imprez Konstancina – mówi Andrzej Majkowski, prezes Stowarzyszenia „Sport Dzieci i Młodzieży” i wieloletni przyjaciel Piotra Nurowskiego. – Naszym celem jest upamiętnienie wybitnego mieszkańca miasta Piotra Nurowskiego, prezesa PKOl oraz dwukrotnego prezesa PZLA, który zmarł tragicznie w katastrofie w Smoleńsku. Podążając za jego przykładem chcemy propagować zdrowy i aktywny tryb życia. Zabiegamy o nazwanie skweru przy „Hugonówce” Skwerem Olimpijskim imienia Piotra Nurowskiego i w przyszłości, z zebranych środków z organizacji biegu, chcemy wybudować tam ogólnodostępną siłownię plenerową. Czy uda nam się to w tym roku? Będziemy się starać.

 

Bieg organizowany jest pod Honorowym Patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, patronatem medialnym telewizji Polsat, dziennika „Rzeczpospolita” i Polskiego Radia. Honorowy patronat nad imprezą objął również burmistrz Konstancina-Jeziorny Kazimierz Jańczuk.

 

 

Więcej informacji o I Biegu Konstancińskim im. Piotra Nurowskiego na:

 

biegkonstancin.pl

 

facebook.com/biegkonstancin

 

Więcej informacji na temat Stowarzyszenia  „Sport Dzieci i Młodzieży” na:

 

czwartki.pl

 

Więcej informacji na temat DEM’a Promotion Polska na:

 

dema.com.pl

 

Dodatkowych informacji udziela:

Kinga Kowal

+48 693 061 686

k.kowal@dema.com.pl

 

***

Stowarzyszenie „Sport Dzieci i Młodzieży” –  organizacja pożytku publicznego. Od początku swego działania za nadrzędny cel stawia sobie zaktywizowanie najmłodszych Polaków do uprawiania sportu, dlatego od lat organizuje największą masową imprezę dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych pod hasłem „Czwartki Lekkoatletyczne“.

 

DEM’a Promotion Polska – jedna z największych i najdłużej działających agencji marketing services w Polsce. W ofercie firmy znajdują się m.in. merchandising, promocja sprzedaży, badania. Poza działalnością biznesową DEM’a Promotion Polska wspiera sportowców, przede wszystkim młodych pięściarzy, a także jest inicjatorem i koordynatorem kampanii społecznej „Pięściarze bokserom i nie tylko”.